Красный Маг
Новости сайта 

День Державного Прапора


День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.Скоро День бухгалтера!


  18 июня 2004 года Указом Президента Украины был официально учрежден День бухгалтера , и дата его празднования установлена на 16 июля. Поздравить Ваших бухгалтеров помогут наши торты и пирожные. Подсластите жизнь Вашиму бугхалтеру вкуснейшим тортом фирмы Красный Маг.


 Фотоотчет с дегустации в магазине по просп. Ленина 7.


 

 

Небольшой фотоотчёт с дегустации продукции Красного Мага. Счастливчики,которым сегодня удалось попробовать наши сладости,остались довольны.
 
         Закажите надпись на торт.


Порадуйте именинника индивидуальным и сладким сюрпризом! 
На любой торт из Красного Мага - Вы можете заказать надпись!
И на стандартных тортах и на индивидуальных, не стандартных и авторских. Стоимость нанесения надписи - от 10грн на 1кг заказываемого торта.
По данным заказам обязательна предоплата - 50%. Не забудьте поздравить Маму! )))


День Матери

 

Де́нь матері — міжнародне свято. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.
 
Вперше встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині.
 
З XVII по XIX століття у Великій Британії відзначалася так звана «Материнська неділя» (англ. Mothering Sunday) — четверта неділя Великого посту присвячена вшануванню матерів у всій країні.
 
У США День матері вперше привселюдно був підтриманий відомою американською пацифісткою Джулією Ворд Гоув у 1872 році. «День матері», за версією Джулії Ворд, — день єдності матерів у боротьбі за мир у всьому світі. Концепція Джулії Ворд не знайшла широкої підтримки ні в США, ні в інших країнах.
 
У 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам'ять про свою матір. Анна написала листи до державних установ, законодавчих органів і видатним особам з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. У 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері офіційним святом. У 1914 році, президент США Вудро Вільсон оголосив другу неділю травня національним святом на честь усіх американських матерів.
 
Слідом за США другу неділю травня оголосили святом 23 країни (в тому числі: Бахрейн, Гонконг, Індія, Малайзія, Мексика, Нікарагуа, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, Пакистан, Катар, Саудівська Аравія, Сінгапур, Австралія, Україна та ін .). Крім того, понад 30 країн відзначають свято в інші дні.

Статья с:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C_%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96


   Version news v.0.0.2.3 ot 18.12.2014
 

ВАШ ЗАКАЗ
08.04.19 - 15:29:17
Православная пасха. Событие Воскресения Христова — самый большой и светлый христианский праздник. Этот праздник еще называют…

04.02.19 - 12:27
14 февраля - это день, когда весть мир отмечает День Святого Валентина, или День всех влюбленных. День всех влюбленных – это…

17.01.19 - 12:39
Крещение относят к перечню основных 12 праздников, которые отмечают христиане. В этот день православные почитают не только Крещение,…

 
Услуги
АкцииО нас
Новости
Доставка и оплата
Контакты

Статьи
Наши магазины
   Мы в twitter Мы в vk Мы в facebook Мы в facebook Мы в Instagram

Copyright © 2014 - 2019
Интернет
магазин
вкусностей
krasniymag.com
 
  Работает на AVK CMS version v.1.0.4.9.2 ot 28.10.2015